GOLFOVÉ HŘIŠTĚ SAND MARTIN’S HOLES


S námi máte možnost hrát golf téměř celý den, téměř celý rok. S námi máte ke golfu blíž!

Osmnáctijamkové hřiště, které bylo znormováno v červnu 2007, pochází z dílny společnosti Golfer s. r. o. a je koncipováno tak, aby mělo z mistrovských odpališť vysokou sportovní hodnotu. Hra ze zbývajících odpališť svojí obtížností odpovídá výkonnosti ostatních kategorií. Areál Golf Mladá Boleslav se svým mistrovským hřištěm SAND MARTIN´S HOLES se golfové veřejnosti otevřel 6. srpna 2007. Výzvou je jistě nejdelší par 5 v České republice – jamka č. 15, která z mistrovských odpališť dosahuje 652 m. Ojedinělým prvkem je i tribuna v prostoru jamkoviště č. 18, ze které se nabízí výborný pohled na jamkoviště č. 9 a č. 18 a odpaliště jedničky a desítky. 

Naše devítijamková golfová akademie je jako jediná v České republice plně osvětlená a otevřená do 23 hodin, stejně jako celý areál. Nechybí zde ani golfová škola a půjčovna golfových potřeb.

Za nepřízně počasí lze využít nabídky indoorového centra, které vlastní 3 špičkové full swing simulátory, nabízející výběr z celkem 58 světových mistrovských hřišť. 

Golfovému areálu nechybí ani restaurace, relaxační centrum (wellness, shaperoom, solárium, sauna, perličková lázeň, solná jeskyně, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, rehabilitační masáže, thajské masáže), zdravotní specialisté (rehabilitace, dermatologie) a profesionálně vybavené dětské centrum.

Více naleznete zde.