SKATEPARK MLADÁ BOLESLAV 

Skatepark, který funguje v areálu bývalé betonárky na Radouči a byl slavnostně otevřen 24. dubna 2010, má danou provozní dobu a řád. 

Od 1. 5. do 31. 10. je otevírací doba od 8 – 21 hodin – tedy správce areálu každý den v 8 hodin otevírá a ve 21 hodin jej uzamyká. Vedle příznivců skateboardingu a in-line bruslení je využíván zejména cyklisty vyznávajícími styl freeride. 


ORANŽOVÉ HŘIŠTĚ 

Takzvané „Oranžové hřiště“ je ve vnitrobloku na Severním sídlišti (ohraničeno ulicemi Jana Palacha, Havlíčkovou a 17.listopadu. Vybudovalo je město v roce 2007 s příspěvkem Nadace ČEZ. Je určeno pro širokou veřejnost.SOKOLOVNA 

Sokolovna byla otevřena v roce 1905 a nachází se v urbanisticky významné poloze v plochách dotvářejících charakter městské památkové zóny, a to v prostoru městského parku Výstaviště. 

S přilehlým souborem významných budov, jakými jsou obě budovy gymnázia, městské divadlo i budova banky v Palackého ulici. 


KRYTÝ PLAVECKÝ BAZÉN V SOKOLOVNĚ 

Krytý plavecký bazén v délce 25 metrů je součástí budovy sokolovny v Mladé Boleslavi. K dispozici je 5 plaveckých drah a možnost občerstvení z automatů. 

Bazén je využíván k plavání pro veřejnost, aquaerobic a plavání rodičů s dětmi. Provoz zajišťuje Městská společnost sportovní a rekreační areály.


KOSMONOSY BIKEPARK

Občanské sdružení MBC Freeride team oficiálně vzniklo 4. dubna 2004 za účelem sjednotit bikery z okolí Mladé Boleslavi, kteří se věnují adrenalinové cyklistice. Pro tyto disciplíny chybělo v našem okolí jakékoliv zázemí, proto jedním z hlavních cílů týmu bylo již od počátku zasadit se o to, aby kolem MB bylo kde pořádně pojezdit na kole.